Piegādes informācija

Mēs piedāvājam piegādi visā Daugavpilī un tās rajonos!

Piegādes laiks un termiņi

Ziedu piegāde Daugavpilī un tās rajonos ir iespējama pasūtījuma dienā no plkst. 10:00 līdz 22:00, ja pasūtījums ir apmaksāts līdz plkst.16:00. Izņēmuma gadījumos Jūs varat sazināties ar mums ar kontaktformas palīdzību vai zvanot pa tālruni, un mēs spēsim rast risinājumu piegādei citā diennakts laikā.

Pēc apmaksas apstiprinājuma mums būs nepieciešamas 2 līdz 5 stundas (izņēmuma gadījumos - ilgāk) pasūtījuma noformēšanai, tāpēc būsim priecīgi, ja pasūtījumu noformēsiet laicīgi.

Pasūtot ziedus svētku dienās, tādās kā Visu mīlētāju dienā, Mātes dienā, 8.martā, ir svarīgi apstiprināt pasūtījumu 3 dienas iepriekš, lai mēs varētu garantēt laicīgu piegādi.

Piegādes maksa

Jūsu pasūtījuma piegāde Daugavpilī ir pilnīgi bezmaksas, ja pasūtījuma summa ir vienāda vai pārsniedz 15.00 euro vērtību, cits gadījumos tiek skaitīta papildus maksa 1.99 euro vērtībā.

Ārpus pilsētas piegādes maksa ir atkarīga no piegādes rajona un tiek aprēķināta noformējot pasūtījumu.

Visas cenas ir norādītas EURO valūtā.

Svarīgi zināt!

Gadījumā, ja Jums nesanāk veikt pasūtījumu dažādu iemeslu dēļ, lūdzu sazinieties ar mums, mēs palīdzēsim!

Ja Jūsu pasūtījuma dienā noteiktu iemeslu dēļ konkrēta prece nav pieejama, mēs Jūs par to informēsim.

Gadījumā, ja tiek mainīts piegādes laiks vai adrese, lūdzam laicīgi sazināties ar mums ar kontaktformas palīdzību vai zvanot pa tālruni, norādot rēķinu numuru un jauno informāciju.

Veicot pasūtījumu, norādiet personu, kurai mēs varēsim nodot pasūtījumu, gadījumā, ja adresāts norādītajā adreses vietā nav sasniedzams.

Pēc pasūtījuma izpildes mēs nosūtīsim apstiprinājumu uz elektronisko pastu vai norādīto tālruņa numuru.

Preču attēliem mūsu katalogos ir ilustratīvs raksturs un tie var nedaudz atšķirties no pašas preces, dekorācijas un vāzes neietilpst preces cenā.

Veiksmīgus pirkumus mūsu internetveikalā!

Ar vislabākajiem novēlējumiem,

Jūsu Amora.lv